PAKETLERİMİZ
Dış Mekan Çekimi
Dış mekân fotoğrafları istiyorsunuz,  ancak hazırlık ve ritüellerin sizin için bir önemi yok J O zaman bu çekim tam size göre…  Birlikte karar vereceğimiz çekim yerlerinde, ortalama 3 saat içerisinde çekimlerinizi tamamlıyor, orijinal boyutunda ve çözünürlüğünde teslim ediyoruz.
Tavsiyemiz çekimlerinizin; düğün öncesi veya düğün sonrası olmasıdır.

 
SİPARİŞ OLUŞTUR
Dış Mekan Çekimi, Hazırlıklar ve Ritüeller
Belgesel tadında bir çekim olsun istiyorsanız, tüm gün sizinleyiz. Günün sabahında genelde kuaförde başlayan fotoğraf çekimleri, gelin çıkartma ve ritüellerin devamında dış mekân çekimine başlıyoruz. Bu çekimde, tecrübemiz ile gününüzü programlamanıza yardımcı olup, düğün koçunuz oluyoruz.
 
SİPARİŞ OLUŞTUR
Kısa Film (Düğün Belgeseli)
Günün sabahında (genellikle kuaförde) başlayarak akşama kadar (genelde ilk dansa veya nikâha) tüm detaylar, gelinin hazırlıkları varsa diğer ritüeller kaydediliyor. Damat ile gelinin buluşma anından sonra, dış çekim fotoğraflarına başlanıp aynı zamanda backstage tarzında görüntüler alınıyor. Bir videographer,  gün boyu size eşlik edip, haberli habersiz görüntüler kayıt ediyor. Elde edilen görüntüler, sizin seçtiğiniz müzik ile kurgulanıp muhteşem anların aynı sıcaklıkta kalmasını sağlıyoruz. (Kısa filmin süresi, toplanan görüntülere göre,  3 dk ile 7 dk arasında değişmektedir) 
SİPARİŞ OLUŞTUR