İrem & Görkem

Mekan : Antakya Ottoman Palace
Gelinlik : The Paris Fashion House
Gelin Saç & Makyaj : Mery & Sinem
Damatlık : Damat Tween
Organizasyon : Ottoman ( Ceyda Hanım )

İrem Cinel Cüneytoğlu & Görkem Cüneytoğlu

İlk görüşmeden itibaren heyecanlarını hep en dorukta tuttular. Çekim günü geldiğinde ekip ile beraber Ottoman Palace Otel'e doğru yola çıktık.
İçimizde büyük bir heyecan ve merak. Uzun süre telefon ile görüştüğümüz İrem & Görkem ile buluşup Kocaman Bir Evet lerine şahitlik edeceğiz.      
Sanırsınız yıllardır uzakta olan arkadaşlarımız ile yeniden buluşmuş gibiyiz :)
Kahvelerimizi yudumlarken İrem ' in kahkaları ve Görkem 'in heyecanlı bakışları otelin sıcaklığını arttırıyordu. Artık vakit yaklaşmıştı, hazırlıklar için. Otelin 304 nolu odasına vardığımızda İrem  ve arkadaşlarının kahkahaları ile deklanşör seslerimizin karışıcağını tahmin edebiliyorduk.  
Saç & Makyaj başladığında İrem ' in detay çekimlerini yapmak için gelinlik, takı ve ayakkabılarını istedik. Hemen yüzünde utangaç gülümsmeler beliriverdi. Bir anda kendimizi bir sürprizin içinde buluverdik. Bu zamana kadar ne İrem ne de Görkem birbirlerini gelinlik ve damatlık içerisinde görmemişlerdi. Aslında tamda bizim hayal ettiğimiz gibi gelişiyordu her şey. Bir ömür kahkahalara boğulacak insanların ilk buluşmasına şahit olacağız. Gelinimizin hazırlıkları bir yandan devam ederken, damadımız Görkem'in yanına geldiğimizde bizi küçük bardaklar ve eğlenceli bir ortam karşıladı. Damat hazırlığı muhabbetin, neşenin ve gır gırın bol olduğu zamanlardır. Görkem, damatlığımı şu ana kadar kimse görmedi dediğinde biraz daha heyecanlandık. Detay çekimleri ve hazırlıklar tamamlandığında ilk buluşma için hazırdık. 

Ottoman Palace Otelin en son katında bir buluşma ayarladık İrem ve Görkem ile. Etraftaki meraklı gözleri bir yana saklayıp onların buluşmalarını ölümsüzleştirdik. İkisininde heyecanları gözlerinden ve mimiklerinden okunabiliyordu.